Menu

PasjonAutka

Witaj poszukiwaczu motoryzacyjnych przygód! Tutaj znajdziesz opis z moich osobistych wrażeń z jazdy każdym możliwym samochodem. Co prawda dopiero zaczynam, ale już niezłą sumę autek mam na swoim koncie i szukam kolejnych!

Wrrrrrrum...... Zaczynamy!

pasjonautka

Jeździłam już wieloma samochodami, umawiając się na jazdy próbne, ale dzisiaj po jeździe Lexusem RC 300h stwierdziłam, że nadszedł czas, aby podzielić się moimi wrażeniami. Pierwszy etap to przejechanie każdym możliwym samochodem (głównie samochodami sportowymi nowej generacji). Jeżeli zaliczę już te wszystkie (patrz: lista), zacznę próbować ich silniki na bardziej konkretnych trasach. CAN'T WAIT! Ludzi ciężko przekonać, by pozwolili się przejechać ich perełkami po trasach szybkiego ruchu, ale trzeba robić wszystko, by spełniać marzenia. Na dzień dzisiejszy jestem tylko wariatką, która pyta ludzi, czy może przejechać się ich samochodami, argumentując miłość do motoryzacji. I to prawda, chociaż nikt nie bierze mnie chyba na poważnie hahaha :) Postaram się zdobyć jak najlepsze informacje o samochodach, może to pomoże kiedyś Wam w wyborze albo pozwoli zaczerpnąć chociaż odrobinę mojej szalonej pasji. 

Jeszcze trochę o mnie:

  • Na dzień dzisiejszy jeżdżę Passatem B6 170 KM (najkochańsze autko jakim jeździłam, jest moim przyjacielem, zawsze mnie rozumie, a kiedy mam zły humor zawsze przewiezie mnie daleko :D Jedyne co mi się nie podoba to silnik Diesla kle kle kle, ale nie wiem, czy kiedyś będę mogła to zmienić oraz brak normalnego ręcznego- co uniemożliwia mi realizację 6. punktu). Później wstawię fotko.
  • #teambenzynka i głooooośne mruczenie silnika. Prawdziwy samochód trzeba słyszeć.
  • zakochana w Mustangach (kiedyś będę miała!). Szaleję za Mustangiem GT z 69' lub 67'. 
  • moim marzeniem jest również Audi R8, Audi RS7, Dodge Charger (V albo inne), Chevrolet Camaro V, VW Arteon i wiele innych...
  • możesz spotkać mnie na wielu wydarzeniach motoryzacyjnych (głównie w Poznaniu)
  • chciałabym latać bokiem

Jeżeli lubisz pomagać spełniać marzenia i masz do zaoferowania przejażdżkę LUB po prostu chcesz się spotkać, porozmawiać o samochodach, czy wybrać się na jakieś wydarzenie - pisz: agorecka55@gmail.com!

ENJOY!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Dominika] *.dynamic.mm.pl

    A myślałam, że nie ma wiele kobiet, które tak jak ja kochają samochody! :D

© PasjonAutka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci